Çalışma Saatleri : Hafta İçi : 08:30 - 17:30 Cumartesi : 08.30 - 14:00

DOKTORLARIMIZ

Alanında Uzman Doktor Kadromuz ile Hastalarımıza Bire Bir Hizmet Sunuyoruz. Yalnızca Hastayken Değil Sürekli Olarak Yanınızdayız.

Op.Dr.M.Selim ÖLÇER - KBB Uzmanı

Rate this item
(242 votes)
  • Uzmanlık Alanı: Akdemi KBB
  • Branş: Kulak Burun Boğaz

Op. Dr. M.Selim ÖLÇER 1948 Diyarbakır doğumlu olup ilkokul ve ortaokulu Silvanda , liseyi ise Ankara Atatürk lisesinde okuyup, 1972 yılında Ankara üniversitesi tıp fakültesinden başarıyla mezun olmuştur. 1977-1980 yılları arasında Ankara numune hastanesinde Kulak Burun Boğaz ihtisasını tamamlayan Dr. ÖLÇER 1980-84 yılları arasında aynı klinikte baş asistan, 1984-2000 yılları arasında ise şef yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Türkiye KBB vakfı kurucu üyeliği, Ankara ve Türkiye KBB dernekleri yönetim kurulu üyeliği, Ankara tabip odası ve Türkiye tabipler birliği merkez konseyi başkanlığı, Türkiye insan hakları derneği üyeliği, Türkiye insan hakları vakfı kurucu üyeliği ve genel sekreterliği görevlerinde bulunmuştur. Halen, Kürtçe , Türkçe , İngilizce ve bölge dillerinde eğitim verecek bir üniversite kurmak için yapılanan Mezopotamya Vakfı mütevelli heyet başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Branşıyla ilgili ağırlıklı uğraş verdiği alanlar,” Kronik Otit Cerrahisi, Stapez Cerrahisi, Facial Sinir Cerrahisi ve Parotis Cerrahisidir”.bunların dışında Baş Boyun Cerrahisi, Burun ve Sinüs Cerrahileriyle de başarılı operasyonlara imza atmıştır. Evli ve üç çocuk babası olan Dr. ÖLÇER Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezinde Diyarbakır’a ve tüm bölgeye hizmet vermektedir.

More in this category: Op.Dr.Hüseyin Demir - KBB Uzmanı »